SEZİŞLİ MADEN
Kömür & Nakliyat

Sezişli Maden Kömür ve Nakliyat Sektöründe ki 30 Yıllık Tecrübesi ve Güveniyle Siz Değerli Halkımıza Hizmet Vermektedir.

1992 Yılında Mustafa Sezişli Tarafından Kurulan Şirketimiz Kesintisiz Olarak 30 Yıldır Kömür Sektöründe Soma'dan Tüm Türkiye'ye Hizmet Vermektedir.

TKİ Ege Linyitleri İşletmesi Soma Kısrakdere Ana Bayiliğini Yapmakta Olan Şirketimiz Toptan Olarak +18 Soma Kısrakdere Torba Kömürü, Toptan Soma Toz Kömür Satışı, Toptan Pirinç Kömür Satışı, Toptan Soma Kalorifer Kömürü Satışını En Uygun Fiyat Politikasıyla Yapmakta ve Türkiye'nin Her Yerine Lojistiğini Kendine Ait Araçları ile Sağlamaktadır.

Sektöründe Kendine Ait Modern Kırma Eleme Torbalama Tesisi Bulunan Nadir İşletmelerden Olan Şirketimiz Satışını Gerçekleştirmiş Olduğu Her Ürüne Bu Sayede Garanti Vermektedir.

Sektördeki 30. Yılımızda Soma Kömür Firmaları Denilince İlk Akla Gelen Firmalardan Olmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz.

Firmamız Müşteri Memnuniyeti ve Ürün Güvenilirliği Çerçevesinde İlerleyerek Her Geçen Gün, Portföyüne Yeni Mutlu Müşteriler Eklemekte ve Pazar Payını Arttırmaktadır.

Kaliteli Ürünler, Müşteri Memnuniyeti, Optimum Fiyat Politikası, Kendi Araçlarımız ile Türkiye'nin Her Yerine Hızlı Sevkiyat İmkanı Sezişli Maden'de.

Sizler de Eviniz ve İşletmeniz İçin İhtiyacınız Olan Yüksek Kalorili ve Kaliteli Soma Kömürünü Garantili Olarak Temin Etmek İstiyorsanız Hemen Bize Ulaşın.